Announcement

Collapse
No announcement yet.

T e s t

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• T e s t

Test
    test

Test
    test
    Last edited by gojzek; 22-03-2015, 06:54 PM.

Upload ne radi?!?

Bruno, zakaj ne mogu uploadati *.jpg od 95kB???

Comment

40_turkovic.jpg

a ti, a ti, a ti, a ti
      sokiras me, majke mi

Comment

image_3090.jpg
        1441954776123.jpg
        a šokiraš me majke mi. kako si uspia ovako sliku ubacit kod mene ova prva je fullsize druga large.... neznam zašto ne radi kako triba...
        You need to be strong to climb a hard mountain but you need more strength to turn back when you are so close to the summit.

Comment

Krenulo me Ide lijepo kroz A editor
          Ako nisi logiran ne vidi se ni slika ni attachment. Preko 20 KB ne dozvoljava att bez obzita na ekstenziju.Ustvari sve radi super samo što mi ne znamo koristiti. Al' ne može Amer napravit, a da mi ne možemo koristit

Comment

test test test

Attached Files

Comment

Znam o čemu prićaš, kao što vidiš i ja imam isti problem kod uploadanja.. Jedino je gojzek uspia to napraviti kako treba... Morat ću ovaj vikend malo više pogledat papirologiju foruma kako ovo srediti... Jer se fotografija uploada ali je nemogu prikazat u večoj varijanti...
              You need to be strong to climb a hard mountain but you need more strength to turn back when you are so close to the summit.

Comment

Da vidimo kako ovo radi:
                1.jpg

Comment

U globalu za sve više od 2-3 fotografije preporučam upload na neki server i link na album (kako ja radim) jer server ima ograničen kapacitet (sigurno nemam unlimited space niti tisuću eura godišnje da to platim)

Comment

Ok, slažem se da treba pripazit na troškove.

još malo testa

Comment

Probaj ubacit na ovaj način:

Za sada neku iole normalnu fotografiju mogu dodati ako idem na A(dvanced editor) kliknem image, upload i kad se izabere fotografija send to server.... Ali i to je 600x480 pixela cca... Vidit ću

Comment

Working...
                      X