Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja i odgovori kod registracije na forumu

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Pitanja i odgovori kod registracije na forumu

Pošto je na drugi način očito nemoguće spriječiti botove da se registriraju (barem ne večinu) kod registracije je ubačeno jedno random pitanje sa laganim odgovorom, a ovdje je spisak svih pitanja... Eto ako se sitite nekog laganog pitanja kojeg svaki planinar zna slobodno ga upišite pa ćemo i njega staviti. A sad idem vidit kako će biti sa novim registracijama botova...

Koja je najviša planina u Hrvatskoj?
    Koji je najviši vrh Slovenije?
    Upiši brojku jedan.
    Koji je glavni grad Hrvatske
    Koji je glavni grad BiH?

Evo par pitanja i odgovora ako ti pašu pa ih stavi iako mislim da je i ovo dovoljno jer nebi botovi naročito strani ovo smijeli i mogli probiti.

Najviši vrh u BiH - Maglić
    Planina sa 3 glave u BiH - Troglav
    Rijeka koja prolazi kroz Mostar - Neretva
    Slavonski i Bosanski.... - Brod
    Bosna i .. - Hercegovina
    Planina iznad Makarske - Biokovo
    Last edited by Grof; 14-01-2011, 02:36 PM.

Comment

Ako se pokaže potrebnim staviti ću i nova pitanja ali za sada nema potrebe jer nitijedan bot nije probio ovu jednostavnu zaštitu...

Comment

Ajmo ima li netko kakvu ideju za koje lagano planinarsko pitanje, čiji odgovor svi znaju.

Zadnjih dana primjetio sam da mi se (još uvik) mali broj botova uspjeva registrirati na forum i sad moram promjeniti pitanja
        You need to be strong to climb a hard mountain but you need more strength to turn back when you are so close to the summit.

Comment

Vaganski vrh je najviši vrh koje planine?

Comment

Originally posted by Bkaradza View Post
            Ajmo ima li netko kakvu ideju za koje lagano planinarsko pitanje, čiji odgovor svi znaju.

Zadnjih dana primjetio sam da mi se (još uvik) mali broj botova uspjeva registrirati na forum i sad moram promjeniti pitanja
            Kako se zove mitska planina na koju se chateri već godinama spremaju ?
            I don't mind coming to work, but this eight hour wait to go home is just bullshit.

Comment

Vrh Učke zove se?..............................Vojak

Comment

Working...
              X