Announcement

Collapse
No announcement yet.

Planinarenje.net - WEB STRANICA.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Planinarenje.net - WEB STRANICA.

Kao što vjerojatno znate u izradi je Planinarenje.net web stranica na kojoj će biti objedinjeni razni vidovi aktivnosti u planini od planinarenja, alpinizma, slobodnog penjanja od (vjerojatno) speleologije.

Ovim putem pozivam sve vas koji imate volju pripomoć punjenju stranice sa podatcima i slikama da mi se javite kako bi se dogovorili za detalje..

Od djelova stranice gdje ću trebati vašu pomoć su slike i opisi planina, vrhova, planinarskih domova, raznih znamenitosti uz planinarske puteve, GPS tracklogovi najave i kasnije izvještaji sa izleta i puno toga drugoga...
    You need to be strong to climb a hard mountain but you need more strength to turn back when you are so close to the summit.

Prošlo je dosta vremena, nije se puno toga pomaklo ali se radi pa evo ako imate volje pogledajte ovaj izgled i prokomentirajte ga. Što bi promjenili, što dodali, što izbacili i sl.

Za sada je najdalje došla sekcija izleta tako da pogledajte kako će u izgledati opis izleta sa svim detaljima.

Planinarenje net WEB
    You need to be strong to climb a hard mountain but you need more strength to turn back when you are so close to the summit.

Comment

meni se ne sviđa plava boja.
      Živi dugo, jer kad umreš ionako će ti biti dosadno !!!

Comment

Originally posted by Bkaradza
        Za sada je najdalje došla sekcija izleta tako da pogledajte kako će u izgledati opis izleta sa svim detaljima.
        Sve skupa previse lici na sve druge.
        Ovaj opis je napravljen za turiste (tate s djecom) - koliko planinara ce se popeti autom do sklonista, a ne za planinare (ako je visinska razlika 200m, koilko prosjecnom planinaru treba da se popne?), u opisima ne mozes stavljati takve razlike u vremenima (opet za turiste?), koliko bi onda trebalo od npr. Makara: 5-10h, uz pojedinosti kojih je previse a, mozda/vjerojatno, nece opstati ("do prometnog znaka..."), ponovo, kako bi izgledao opis od Makara?

Pozdrav, Cobra

Comment

Originally posted by toni_cobra View Post
          Sve skupa previse lici na sve druge.
          Ovaj opis je napravljen za turiste (tate s djecom) - koliko planinara ce se popeti autom do sklonista, a ne za planinare (ako je visinska razlika 200m, koilko prosjecnom planinaru treba da se popne?), u opisima ne mozes stavljati takve razlike u vremenima (opet za turiste?), koliko bi onda trebalo od npr. Makara: 5-10h, uz pojedinosti kojih je previse a, mozda/vjerojatno, nece opstati ("do prometnog znaka..."), ponovo, kako bi izgledao opis od Makara?

Pozdrav, Cobra
          Nemojte gledat tekst koji piše nego kako je sve sastavljeno. Koje podatke ima i sl. Tekst nisam niti napisao nego je momak koji radi stranicu ga skinio od negdi eto samo da ima nešto Znači osnovni podatci o planini i vrhu, opis vrha, dolazak do polazišne točke, opis puta, galerija slika i google maps gdje se vidi vrh...

Comment

Pogledajte dizajn i recite kako vam se čini. Još nije gotovo treba urediti logo stranice i par sitnica, ali nekako okvirno to je to...

http://crotravel.servebeer.com/planinarenje.net/

Comment

što stalno čačkaš mečku u pičku, dobro je i do sada bilo ostavi i ne diraj...

Comment

meni se sviđa...
                Živi dugo, jer kad umreš ionako će ti biti dosadno !!!

Comment

Dobro je sve,jedino mi je malo blentavo kod slika, jer moram klikat dole na sliku da bi pogledal.Bilo bi bolje da si stavil strlice lijevo , desno ili next ili isl.radi lakšeg pregleda.

Comment

Takove stranice su korisne i onima koji idu u planinu prvi put i onima koji su bili stotinu puta.Najbitnije je da stranica zaživi i bude prihvaćena,a u hodu će se najbolje vidjet što je dobro,što nije,što popravit itd...zato puna podrška u izradi!

Comment

Originally posted by fredi View Post
                      Dobro je sve,jedino mi je malo blentavo kod slika, jer moram klikat dole na sliku da bi pogledal.Bilo bi bolje da si stavil strlice lijevo , desno ili next ili isl.radi lakšeg pregleda.
                      Zanemari,pomješal sam kruške i jabuke.

Comment

Evo malo novosti. Pokušavao sam na jeftiniji način (čitaj oko 2000 kn) riješiti stranicu, bazu izleta i sve ostalo ali kako sam shvatio da nema šanse na taj način napraviti nešto što me zadovoljava i što može biti u razini www.hribi.net odlučio sam platit custom made CMS sa svim stvarima upravo za tu stranicu (baza izleta, galerija, komentari) koji koooošta (gorenavedeni iznos pomnožit sa 6 ili 7) tako da očekujem da bi kroz 3-4 mjeseca stranica mogla ugledati svjetlo dana.... Biti će moguća registracija (možda uspijem napraviti da forum i stranica budu integrirani ali to još nije sigurno) i upisivanje izleta, odavanje slika, GPS tragova, komentiranje znači sve što treba zapakirano u super moderan dizajn...

Nadam se da ću kad se stranica napravi imat vašu podršku i da ćete počet ubacivat vaše podatke, izlete, domove, slike i GPS tragove u stranicu da se u što kraćem periodu napuni sa što više kvalitetnih podataka...

Comment

UH ipak si se uhvatio u koštac sa stranicom Drago mi je da si odlučio to napraviti i ne sumljam da će to biti super stranica, samo me strah hoće li planinari dodavat svoje izlete, slike i gps tragove na stranicu jer baza izleta bez opisa izleta je ništa, a ti sigurno nemožeš sve sam obić i dodat u stranicu... Trebalo bi kad sve bude gotovo stranicu kvalitetno izreklamirati i zamolit ljude da ubacuju podatke...

Hoćeš li se ograničiti samo na izete iz Hrvatske ili će biti moguće dodavat izlete i iz drugih država u regiji?

Comment

Nisam se još uvik uhvatio zapravo u koštac sa svim ovim jer sam dodao par integracija (zajednički login na forum i stranicu) i još hrpa drugoga koje je diglo cjenu za 30% pa još uvik važem isplati li mi se krenit u takvu avanturu jer neznam hoće li ljudi imat volje dodavat svoje slike, opise puta, objekte, i sve ostalo jer bez toga cila stranica neće imat smisla..

Inaće izleti se nebi ograničili niti na države niti na kontinente tako da bi se moglo dodati opis izleta, slike i sve ostalo odakle god hoćeš.

hribi.net i Slovenija su jedno, Hrvatska i planinarenje kod nas je drugo tako da još uvik važem....

Evo jedno pitanje za sve vas. Hoćete li ubacivati vaše podatke (izlete, opis planina, objekata, gps tragove, fotografije) na stranicu ako (kad) ista bude napravljena?

Comment

Originally posted by Bkaradza View Post
                              Evo jedno pitanje za sve vas. Hoćete li ubacivati vaše podatke (izlete, opis planina, objekata, gps tragove, fotografije) na stranicu ako (kad) ista bude napravljena?
                              Hoću, iako većinom nisu neki reprezentativni izleti...

Comment

Working...
                              X