Announcement

Collapse
No announcement yet.

Namještanje vremena i datuma

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Namještanje vremena i datuma

Kako je zabac prigovarao da vrime na forumu nije točno malo sam zavirio u njegove postavke i vidio da je imao namještenu krivu vremensku zonu pa evo kratki info kako promjeniti postavke vremena i datuma za sve vas kojima forum prikazuje krivo vrijeme.

Odete na Postavke (u gornjem lijevom kutu), onda na novoj stranici u lijevom meniju pod My account izaberete Uredi opcije. Tada pri dnu stranice pronađete Mogućnosti datuma & vremena i namjestite pravu zonu, uključite opciju Automatski prepoznaj DTS postavke i to je to.
    You need to be strong to climb a hard mountain but you need more strength to turn back when you are so close to the summit.

Ustvari od 10 ljudi 8 ima krvo namištene postavke, ili je zona +2 ili je zona 0 (engleska) i onda isključeno ljetno računanje vremena i slično Morat ću se uvatit i malo po malo vas sve srediti ako ne uspijete sami.
    You need to be strong to climb a hard mountain but you need more strength to turn back when you are so close to the summit.

Comment

Zahvaljujem Bararadza, eto vidiš kritika upalila i sada malo po malo svima po redu središ vrime da ti ne bude dosadno kao do sada
      zahvaljujem na usluzi!!!

Comment

meni piše i početak tjedna ispod toga i stavljena je nedjelja pa sam promijenio u ponedjeljak, možda i to treba promijeniti...
        http://www.youtube.com/watch?v=O6Xo2...layer_embedded

Comment

Working...
        X