Announcement

Collapse
No announcement yet.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Da me ubiješ, ja nemogu naći di je mogućnost za staviti avatar??

Kako mi se čini vidim da si našao način za stavit avatar
    You need to be strong to climb a hard mountain but you need more strength to turn back when you are so close to the summit.

Comment

Originally posted by Bkaradza View Post
      Kako mi se čini vidim da si našao način za stavit avatar
      Našla sam, uz pomoć žapca i hvala mu

Comment

......................................................... s ovakvim avatarom ne brini, nitko se u tebe neće zaljubiti , hahahaha.. .... ne zamjeri, naravno
        HODAJ, i ne misli puno..

Comment

UPSSSSS!!!.. MOJA LIČANKA?.. SORRY, NISAM VIDIO.. BIO SAM LJETOS U GS, POSJETIO MUZEJ, POPIO KAVICU PREKO PUTA PEDAGOŠKOG FAKULTETA, I VRATILI SE U BILAJ ..... ETO, UNATOČ AVATARU VEĆ SI MI LJEPŠA..
          HODAJ, i ne misli puno..

Comment

Pretpostavljam da si napao vojnu bazu u Cordonu, unutar baze ima baraka koja u posljednjoj prostoriji ima malu policu gdje se nalazi metalna aktovka u kojoj su dokumenti koji su ti online sales potrebni za jednu od misija koju ti daje Sidorovich. Ako si je uzeo, kasnije nećeš morati ponovo napadati bazu. Što se tiče buradi, ostavi ih, možda ti zatreba ako budeš htio ubiti nekoga u Bar mapi. O čemu se radi: ako nekoga ubiješ u Bar zoni, Duty frakcija i većina Stalker-a će se okomiti na tebe. Ako postaviš buradi pored tipa kojeg želiš maknuti, i pucaš u njih, eksplozija će ubiti tipa, a tebe neće niko kriviti Ovo je moguće samo u modovima, kao što je Complete mod, gdje ti je omogućeno da nosiš buradi, kanistere i eksploziv.
            https://crazysalesaublog.wordpress.com/

Comment

Working...
            X