Announcement

Collapse
No announcement yet.

Korčula

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Korčula

Pozdrav raja, vec sam napisala na temu "Solta" ono sto cu i ovdje ponoviti.Planiram ljetovanje na nekom otoku, pa eto dvoumim se izmedju Korcule i Solte.Sve zavisi od cijene kampiranja jer mislim provesti nesto duze vremena stoga trazim jeftin kamp.Istrazujuci na netu nasla sam neke odgovarajuce no i ne toliko dovoljno informacija stoga ih trazim od vas . molim vas pomozite mi...
    Iz Splita postoji katamaran ili trajekt ne znam tacno za grad Korculu tak da bi se odatle prebacila u neki kamp udaljen 5 KM od tog grada a na netu sam nasla slijedece kampove sa odgovarajucim cijenama: Kamp Jurjevic, Kamp Milina, Tri zala....e sad ne znam jel bolja Vela Luka od ovih nabrojanih, jer tamo ima jos jeftiniji kamp a to je "Potirna".Mene samo zanima kako bez auta stici do tih kampova, da li ima debelea hladovina i ducan u blizini da mogu sebi kupiti kruha, nista vise ne treba.
    Voljela bih da me posavjetujete sta je bolje da odaberem, za obilazak, sta je zanmljivije, jeftinije itd. Samo napominjem da bi dosla iz Splita...eto pomagajte idem uskoro, treba mi hitno pomoc, Fala dobri ljudi

super je vrh Kom - pogled je odličan na sve strane! Polazak je sjeverno od naselje Smokvica od ceste za naselje Blato, pokraj jednog ranča (tako nešto... ne sječam se ime). Super je Pupnatska luka!

Mene zanima da li postoji kakva kružna staza Žrnovo - Orlanduša - Pavja luka - Žrnovo? Kakva je prohodnost, odnosno je li zaraslo?

Comment

Working...
    X