Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šolta

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Šolta

u 8 mjesecu bili na šolti i vrh Vela straža obišli u jednom danu tj.u par sati. U 9 krenuli iz Splita, trajekt vozi 1h u Rogač. Krenete po glavnoj cesti lijevo prema naselju Gornje selo gdje kod spomenika skrećete desno prema groblju. Cesta asfaltirana. Kod groblja smo ostavili auto i krenuli putem u smjeru putokaza. Na vrhu smo bili za 10min. Ima veliki bijeli križ do kojeg vode stepenice. a na jednoj od stepenica je uzidani metalni žig. Nakon obilaska malo smo se još provozali po otoku, više manje mala naselja, nismo mogli naći plažu s hladovinom pa smo se vratili u split na kupanje (već u 14h). Sam otok mi i nije bio previše zanimljiv da bi se nešto posebno moglo vidjeti. Osim što ima jako puno biciklističkih staza isprepletenih po cijelom otoku.

hehhe koji smijeh od vrha.

IMG_1115.jpg

Meni je super otok. Obilazili smo uvale i mjestašca. More je čisto i toplo. Divota.

Comment

Hehe, tek kad sam skinuo sliku na PC i malo ju obradio (posvijetlio i sl) vidio sam kaj je u krugu :-)

Comment

fora je ta šolta iako se baš nisam naplaninario, ali do križa je lijepa šetnja iz gornjeg sela. bio sam u proljeće dok je sve bilo zeleno i rascvjetano, puno mirisa... predivno!

Comment

Pozdrav ljudi. Planiram ovo ljeto jedan ?ir po nekom otoku, ali kako sam u kreditima ja i dragi trazimo nesto jeftino. Znam da je kampiranje u Hrvatskoj jako skupo, ali ljetos sam uspjela nac vrlo jeftin kamp na podrucju Dubrovacke rivjere. Ne ide mi se u CG iako bi mi cijene odgovarale po nocenjima, jer jos hocu da "iskoristim" one jeftine kampove u Hr, smatram da se moze naci. E sad, istrazujuci po netu vidjela sam da na Solti ima samo 1 kamp "Mido" ali nemam dovoljno informacija kao tipa cijena tog kampa (iako sam poslala bezbroj mailova niko mi nije odgovorio) ali i to da li je kamp u hladovini i ima li trgovina u blizini (bar 20 min pjesacenja)...Kako stici do kampa bez auta i tako to. A sad cu pokrenut temu o Korculi jer to je druga opcija za ljeto koje dolazi, dvoumim se, troumim, pa trazim i pomoc od vas drage moje kolege planinari. Tenkju veri ma?

Comment

p.s. za mene je jeftin kamp u vrh glave 30 kuna po osobi + 30 kuna za sator igloo, struju ne koristimo, totalno smo skromni hehe

Comment

Kuc-kuc ima li ikoga da mi odgovori? I na ovu temu i na temu "Korcula" ???

Comment

Ovo je forum o planinarenju, a ne kampiranju, zato nema odgovora.
                Ina?e, za pretragu kampova preprou?am slovensku stranicu avtokampi.si

Comment

Znam da je planinarski, a znam isto tako da i planinari kampiraju O da, oni najvise.Ja sam planinarka. Iz BiH. Za stranicu avtokamp. si takodjer znam, slazem se najbolja je, ali nema dovoljno info, ili barem one info koje meni trebaju

Comment

Working...
                  X